top of page

Агент на купувачот Централниот брег

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Со крајбрежни возила, шуми во внатрешноста на земјата и плажи на кои вие сте единствената личност што стои на песокот, централниот брег на Нов Јужен Велс е најдобро чуваната тајна на Сиднеј. ​

 

Централниот брег, еден час северно од Сиднеј, е омилена викенд дестинација за туристите и локалното население. Познат по прекрасното пристаниште, прекрасните плажи, убавите локални села, бутик хотелите, прекрасниот крајбрежен терен, одличниот шопинг и бујните национални паркови, Централниот брег прави совршен одмор.

 

Овде има неколку популарни плажа градови, вклучувајќи ги Авока, Теригал и Влезот, како и една од врвните луксузни домови во Австралија, Pretty Beach House.

Central Coast buyers agents

Како помагаме?

Ако барате агент на купувачот од Централниот брег кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачите од Централниот брег го знаат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата на Централниот брег, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го најдете тој совршен имот во Централниот брег, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот животен стил, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран застапник на купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини во Централниот брег обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент на купувачот Central Coast.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи во Централниот брег, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме низ Централниот брег

 • Алисон

 • Плажата Авока

 • Авока

 • Аркадија Вале

 • Авба

 • Бар Точка

 • Заливот Бато

 • Бенсвил

 • Беркли Вејл

 • Блеквол

 • Синиот залив

 • Синиот рај

 • Букер Беј

 • Буди

 • Глава на кутија

 • Буџевуи

 • Полуостровот Буџевои

 • Buff Point

 • Бушелс Риџ

 • Калга

 • Кантон плажа

 • Cedar Brush Creek

 • Централна мангрова

 • Заливот на долината на синџирот

 • Чармхавен

 • Чиро Поинт

 • Заливот Читавеј

 • Точка Читавеј

 • Заливот Когра

 • Колонгра

 • Копакабана

 • Заливот Кранган

 • Дејлис Поинт

 • Дејвистаун

 • Доралонг

 • Дојалсон

 • Дојалсон Север

 • Дурен Дирен

 • Источен Госфорд

 • Импајер Беј

 • Ерина

 • Ерина Хајтс

 • Плажата Еталонг

 • Плажата Форестрс

 • Фонтајндејл

 • долина Гленинг

 • долина Гленворт

 • ​Gorokan

 • Госфорд

 • Зелена точка

 • Грингров

 • Гундерман

 • ​Гвандалан

 • Халекулани

 • Халоран

 • Тераса Хамлин

 • Заливот Хардис

 • Холгејт

 • Заливот Хорсфилд

 • Џилиби

 • Канги Анги

 • Канвал

 • Карионг

 • Киар

 • Киларни Вејл

 • Killcare

 • Killcare Heights

 • Kincumber

 • Кинкумбер Југ

 • Крагови на Kingfisher

 • Кулевонг

 • Кулнура

 • Лејк Хевен

 • Езерото Мунмора

 • Лимоново дрво

 • Лизароу

 • Малата Џилиби

 • Малиот Воби

 • Долга Џети

 • Долна мангрова

 • Плажата МекМастерс

 • Магента

 • Мангров Крик

 • Мангрова планина

 • Парк за манири

 • Марди

 • Марлоу

 • Мечам

 • Муни Муни

 • Муни Муни Крик

 • планината Елиот

 • Монт Белата

 • Нарара

 • Парк Нијагара

 • Нора Хед

 • Норавил

 • Северна авока

 • Северен Госфорд

 • ​Ourimbah

 • Палм Гроув

 • Палмдејл

 • Патонга

 • Бисерна плажа

 • Питс Риџ

 • Заливот Феганс

 • Долината Пикетс

 • Поинт Клер

 • Точка Фредерик

 • Убава плажа

 • Равенсдејл

 • Роки Поинт

 • Островот Сент Хубертс

 • Сан Ремо

 • Саратога

 • Бич Шели

 • Сомерсби

 • Спенсер

 • Спрингфилд

 • Самерленд Поинт

 • Такома

 • Такома Јужна

 • Таскот

 • Теригал

 • Влезот

 • Влезот север

 • Заливот Тувун

 • Таукли

 • Тугера

 • Тугеравонг

 • Тумби Умби

 • Плажата Умина

 • Горна мангрова

 • Вадалба

 • Вагстафе

 • Валара

 • Вамберал

 • Ворнервејл

 • Ватаноби

 • Вендори парк

 • Вест Госфорд

 • Вондабајн

 • Вунгара

 • Вој Вој

 • Вој Вој Беј

 • Вај

 • Вај Поинт

 • Вајоминг

 • Вајонг

 • Вајонг Крик

 • Вајонга

 • Јарамалонг

 • Јаталунга

bottom of page