top of page

Агент на купувачот Источните предградија

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Местото за газење за високите ролки во Сиднеј, познатите личности и модата од А-листата, источните предградија го спојуваат урбаното и крајбрежното живеење со многу стил и елеганција. 

Граничи со Сиднејското пристаниште и Тихиот Океан, Источните предградија е дом на линија на дизајнери од висока класа и неверојатна култура за јадење, кафулиња и барови. Плус, хипнотизирачки плажи и прошетки на брегот и паркови кои имаат луѓе надвор и околу од зората. 

Може да се пофали со заразна живост што се протега од фанки и неверојатни Potts Point до иконската плажа Бонди до жариштето за сурфање Maroubra - не е ни чудо што секој сака парче од источните предградија. Затоа, земете длабок здив, бидејќи нашата листа на работи што треба да ги правите во источните предградија е долга. 

Eastern Suburbs buyers agents

Како помагаме?

Ние го правиме купувањето имот, едноставно!

 

Ако барате агент за купувачи од источните предградија кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачите од Источните предградија го познаваат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата во источните предградија, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го пронајдете тој совршен имот во источните предградија, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини во Источните предградија обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено за оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент од Источните предградија.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи во источните предградија, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме низ источните предградија

Белви Хил

Бонди

Плажата Бонди

Раскрсница Бонди

Ботаника

Бронте

Стогодишен парк

Чифли

Клавелли

Куги

Дејсивил

Дарлингхерст

Мила Поинт

Двоен залив

Довер Хајтс

Источни градини

Истлејкс

Еџклиф

Елизабет Беј

Хилсдејл

Кенсингтон

Кингс Крст

Кинсгфорд

Ла Перус

Малиот Залив

Малабар

Марубра

Матравил

Мур парк

Северен Бонди

Падингтон

Поинт Пајпер

Потс Поинт

Квинс Парк

Рендвик

Редферн

Роузбери

Заливот Роуз

Rushcutters Bay

Сари Хилс

Тамарама

Воклуз

Ватерло

Заливот Вотсон

Вејверли

Вулахра

Вулоомоолоо

bottom of page