top of page

Агент на купувачот Ејр полуостров

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Заменете ја толпата со недопрени пејзажи, богат див свет и одлична морска храна на полуостровот Ејре.

Полуостровот Ејре може да се пофали со фантастична храна и вино, луксузно сместување и изобилен див свет, но тој е најпознат по своите светски познати водни активности. Рекс и QantasLink ќе ве одведат до Порт Линколн каде што можете да се качите на нуркање во кафез со ајкула или да пливате и да си играте со морските лавови на брегот на Порт Линколн.

 

Гледајте како китовите и нивните телиња се веселат под високите карпи разурнати од бранови. Потопете ги забите во легендарните остриги на полуостровот Еј и свежо уловената морска храна кај локалните рибници, а потоа измијте ги во препознатливите винарии во регионот долж патувањето со Seafood Frontier.

Eyre Peninsula buyers agents

Како помагаме?

Ако барате агент за купувачи на полуостровот Eyre кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачите на полуостровот Еј го знаат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата на полуостровот Ејр, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го пронајдете тој совршен имот на полуостровот Еј, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини на полуостровот Еј обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено за оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент на купувачот Ејр полуостров.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на полуостровот Ејр, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Области што ги покриваме низ полуостровот Ејре

 • Цедуна

 • Клив

 • Елистон

 • Френклин Харбор

 • Кимба

 • Полуостровот Долна Ер

 • Порт Аугуста

 • Порт Линколн

 • Стреаки залив

 • Tumby Bay

 • Зоштоала

 • Вудина

bottom of page