top of page

Агент на купувачот Џилонг

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Џилонг е најголемиот провинциски град во Викторија, кој се наоѓа на еден час возење југозападно од главниот град на државата Мелбурн. Регионот е важен придонесувач за економијата на државата Викторија. Се наоѓа на заливот Корио, и на кратко возење од популарните заедници на плажата на полуостровот Беларин, како и портата на познатиот Голем океански пат, кој започнува јужно од Џилонг во Торки.

 

Самиот град може да се пофали со голем комерцијален центар кој се протега до брегот, нудејќи им на посетителите можност да ги истражуваат популарните атракции на плажата, како што е Источната плажа со својот ограден простор за пливање, градините Steampacket, опциите за јадење достапни на пристаништето Канингем и неколку крајбрежни прошетки, прошарани со збирки столпчиња кои прикажуваат историски ликови.

 

Елегантната архитектура, шарените градини и паркови и позадината на заливот Корио се симболични за она што локалното население го нарекува „град покрај заливот“.

Geelong buyers agents

Како помагаме?

Ако барате застапник на купувачот Geelong кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите застапници на лиценциран купувач Geelong го познаваат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата во Џилонг, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го пронајдете тој совршен имот во Geelong, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини Geelong обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент на купувачот Geelong.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на Geelong, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме низ Џилонг

 • Анакие

 • Армстронг Крик

 • Авалон

 • Балијанг

 • Барвон глави

 • Бејтсфорд

 • Бел парк

 • Бел Пост Хил

 • Беларин

 • Белмонт

 • Пробивач

 • Бреамлиа

 • Церера

 • Шарлмон

 • Клифтон Спрингс

 • Конвер

 • Корио

 • Курлевис

 • Драмкондра

 • Дрисдејл

 • Источен Џилонг

 • Фјансфорд

 • Џилонг

 • Џилонг Вест

 • Гроведејл

 • Хамлин Хајтс

 • Херне Хил

 • Хајтон

 • Вовлечена глава

 • Лара

 • Леополд

 • Мала река

 • Прекрасни банки

 • Колектор висини

 • Манерим

 • Маркус Хил

 • Маршал

 • Moolap

 • Мурабул

 • Планината Данид

 • Њукомб

 • Њутаун

 • Норлан

 • Северен Џилонг

 • Северниот брег

 • Океан Гроув

 • Поинт Лонсдејл

 • Точка Вилсон

 • Портарлингтон

 • Риплсајд

 • Јужен Џилонг

 • Парк Сент Албанс

 • Свети Леонардс

 • Статон Вејл

 • Лебедово залив

 • Томсон

 • Волингтон

 • Висините на Вандана

 • Ворн Пондс

 • Витингтон

bottom of page