top of page

Долниот северен брег на Сиднеј
Агенти на купувачот

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Иконичкото пристаниште во Сиднеј е позадината на овој кластер на престижни населби со прекрасен поглед од Кружниот кеј до Middle Harbour. Многу барана област, Lower North Shore е дом на професионалци и семејства кои сакаат да бидат на дофат на раката на CBD и некои од највисоко оценетите училишта во Сиднеј.

 

Со завидна сцена со трпезарии и кафулиња, нерамни брегови, паркови на брегот и улици низ рид со прекрасни куќи на Федерацијата, современи куќи и згради во Арт Деко, Долниот северен брег е сè за најубавите работи во животот._cc781905-5cde-3194-bb3b -136bad5cf58d_

Lower North Shore buyers agents

Како помагаме?

Ние го правиме купувањето имот, едноставно!

 

Ако барате агент за купувачи од Долниот северен брег Сиднеј кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачот Lower North Shore Сиднеј го знаат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата во долниот северен брег во Сиднеј, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го пронајдете тој совршен имот во Долниот северен брег, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини Lower North Shore Sydney обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне нашиот тим за агенти на купувачите на Долниот северен брег Сиднеј.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на Lower North Shore, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме преку
Долниот северен брег

Артармон

Балморал

Плажата Балморал

Точка за убавина

Раководител на Бредлис

Камереј

Замокот Залив

Castlecrag

Четсвуд

Четсвуд Запад

Плажата Чајнаманс

Chowder Bay

Чаудер Глава

Градините на Клифтон

Папучарска плажа

Креморн

Креморн раскрсница

Точка Креморн

Гнездо на врани

Источен Вилоби

Плажата Едвардс

Жорж Раководител

Жорж Хајтс

Гледсвил

Гринич

Хенлис

Хантерс Хил

Заливот Хантлис

Хантлис Поинт

Кирибили

Точка Кураба

Лејн Ков

Лејн Ков Север

Лејн Ков Запад

Лавендарскиот залив

Линли Поинт

Малиот Сириус Ков

Лонгвил

Мекмахонс Поинт

Средниот залив

Средниот залив

Средна глава

Милсонс Поинт

Мосман

Неутрален залив

Северен Сиднеј

Норт Вилоби

Нортбриџ

Нортвуд

Перл Беј

Quakers Hat Bay

Ривервју

Роузвил

Плукање раскрсница

bottom of page