top of page

Агент на купувачот
Полуостровот Морнингтон

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Полуостровот Морнингтон е само еден час возење од Мелбурн и е еден од најголемите богатства на Мелбурн, кој се карактеризира со уникатни населби, високо ценето зелено земјиште, области со национално и меѓународно значење за зачувување и со околу 10% од вкупното крајбрежје на Викторија.

 

Толку многу места за одење и работи што треба да се видат и прават. Возете по нашите крајбрежја со нивните ресторани, кафулиња и раскошни куќи на врвот на карпите и можете да видите зошто полуостровот Морнингтон долго време е омилена дестинација за мрзливи одмори покрај плажа кои доаѓаат со зелените задни места и дивите океански плажи на страна._cc781905-5cde -3194-bb3b-136bad5cf58d_

Mornington Peninsula.jpeg

Како помагаме?

Ако барате агент за купувач на полуостровот Морнингтон кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачот на полуостровот Морнингтон го знаат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата на полуостровот Морнингтон, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го најдете совршениот имот на полуостровот Морнингтон, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини на полуостровот Морнингтон обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено за оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент на купувачот Mornington Peninsula.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на полуостровот Морнингтон, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме
Полуостровот Морнингтон

 • Артурско седиште

 • Баларирање

 • Плажата Банаринг

 • Бакстер

 • Огорчено

 • Блергури

 • Бонео

 • Кејп Шанк

 • Capel Sound

 • Точка за креветче

 • Дромана

 • Фингал

 • Флиндерс

 • Хестингс

 • HMAS Cerberus

 • Главниот гребен

 • МекКреј

 • Мерикс

 • Мерикс Бич

 • Мерикс Норт

 • Муроудук

 • Морнингтон

 • планината Елиза

 • планината Марта

 • Pearcedale

 • Точка Лео

 • Портси

 • Црвен рид

 • Црвениот рид Југ

 • Пупка од роза

 • 'Рж

 • Безбедносна плажа

 • Шорехам

 • Сомерс

 • Сомервил

 • Соренто

 • Плажата Сент Ендрус

 • Тотгарук

 • Туеронг

 • Тјаб

bottom of page