top of page

Северните плажи во Сиднеј
Агенти на купувачот

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Овој неверојатен дел од крајбрежјето се протега на неверојатни 30 километри, почнувајќи од Манли и се криви сè до познатата Палм Бич, популарно аџилак за љубителите на ТВ сапунот „Дома и далеку“. Има јасно различна атмосфера овде горе и овие северни села имаат особено опуштена атмосфера, делумно благодарение на нивната оддалеченост од CBD.

Ограничени со Питвотер и Тихиот Океан, и со националниот парк Ку-ринг-гаи Чејс како позадина, ќе ви биде простено да мислите дека сте налетале на рајот. Од Менли на југ до Палм Бич на север, полуостровот Северни плажи е место каде летните вибрации се задржуваат во текот на целата година, а лесните денови се секогаш високо на агендата. 

Northern Beaches buyers agents

Како помагаме?

Ние го правиме купувањето имот, едноставно!

 

Ако барате агент за купувачи на северните плажи во Сиднеј кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте дошле на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачите од северните плажи во Сиднеј го знаат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи им помогнале на многу клиенти да купат имот овде во текот на годините.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата на северните плажи во Сиднеј, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го најдете тој совршен имот на северните плажи, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини во северните плажи во Сиднеј обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашите агенти на купувачите на северните плажи во Сиднеј.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на северните плажи, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Предградијата што ги покриваме преку
Северни плажи

Алламби Хајтс

Авалон

Балголах

Balgowlah Heights

Бејвју

Бикон Хил

Белроуз

Билгола

Плато Билгола

Бруквејл

Црква точка

Клервил

Клонтарф

Повлекување на подметачи

Коларој

Плато Коларој

Колиба Точка

Кромер

Навивам Навивам

Дејвидсон

Ди Зошто

Шума Дафис

Еланора Хајтс

Заливот Елвина

Фер светлина

Форествил

Француска шума

Слатка вода

Голема плажа Макерал

Инглесајд

Киларни Хајтс

Заливот Ловет

Машки

Менли Вејл

Мона Вале

Утрински залив

Нарабин

Нарабин Север

Наравина

Њупорт

Северна Балгола

Северна Curl Curl

Норт Менли

Оксфорд Фолс

Палм Бич

Квинсклиф

Островот Шкотска

Сифорт

Тери Хилс

Воривуд

Кит плажа

Вилер Хајтс

bottom of page