top of page

Агентот на купувачот Порт Мекквари

Вашите локални и искусни застапници на купувачите!

Сместено на средниот северен брег на Нов Јужен Велс, со 17 прекрасни плажи, бујна заднина, разновидна разновидност на атракции, вклучувајќи ја болницата Коала, зоолошката градина Билабонг, крстарења по река и избор на сместување од луксузни хотели со 4,5 ѕвезди до кампување покрај плажа.

 

Надополнете ја со една од најдобрите климатски услови во текот на целата година и со зафатен календар со настани, не е ни чудо што Порт Маквари е една од најпопуларните дестинации за одмор во Австралија, а пријателските локални жители ќе ве пречекаат со раширени раце.

Port Macquarie buyers agents

Како помагаме?

Ако барате агент за купувачи во Port Macquarie кој може да ви помогне да го пронајдете вашиот дом од соништата или да го лоцирате идеалниот инвестициски имот за да ја обезбедите вашата финансиска иднина, тогаш сте на вистинското место.

Нашите лиценцирани застапници на купувачот од Порт Мекквари го познаваат пазарот за недвижнини внатре и надвор, бидејќи со текот на годините им помогнале на многу клиенти да купат имот овде.

Без разлика дали барате куќа, стан, градска куќа, вила, дуплекс или блок на земјиште, ние ве покриваме.​

Купување на вашиот
Основна резиденција

Го барате тој дом од соништата во Порт Мекквари, но се борите да го најдете? Или постојано ги пропуштате оние што ви се допаѓаат поради конкуренцијата?

Подготвен сет за купување - агенти за купувачи на имотне само што ќе ви помогне да го најдете совршениот имот во Порт Мекквари, туку ќе ви помогнеме и да го обезбедите со нашите стручни преговарачки вештини.

 

Имаме пристап до ексклузивни можности надвор од пазарот и пред пазарот кои пошироката јавност никогаш не ги гледа, што ви дава подобри шанси да го обезбедите вашиот дом.

Ќе ве запознаеме на лично ниво, за да имаме длабинско разбирање за тоа што всушност е вашиот „дом од соништата“.

 

Дознавајќи за вашиот начин на живот, како патувате до работа, дали имате деца кои треба да одат на училиште, дали ви треба јавен превоз и слично - сето ова ќе игра главна улога за нашиот специјализиран агент за купувачи во областа да ви го најде вистинскиот имот.

Можеме да ви заштедиме време, пари и да го отстраниме целиот стрес од купувањето на вашиот следен дом.

Happy family at home
Investment properties

Купување на Ан
Инвестициски имот

Пазарот за недвижнини во Port Macquarie обезбедува одлични можности за инвеститорите, особено оние кои бараат добра рамнотежа на силни приноси за изнајмување и раст на капиталот и тука може да ви помогне тимот на нашиот агент на купувачот Port Macquarie.

 

Купувањето инвестициски имот може да биде толку корисно со воспоставената вистинска стратегија и затоа ќе ви помогнеме да го купите вистинскиот имот, на вистинската локација, за вистинската цена.

Како водечка агенција за купувачи на Порт Мекквари, ќе ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука со нашето широко познавање на пазарот за недвижнини во Мелбурн, водејќи ве на секој чекор од патот.

 

Ќе спроведеме истражување за да ви ја најдеме најпрофитабилната инвестиција во рамките на вашиот буџет. Нашиот тим ќе бара и ќе ги скрати соодветните имоти, ќе ги прегледа физички, ќе изврши длабинска анализа, ќе преговара и ќе ви помогне да го обезбедите вашиот инвестициски имот по најдобра цена и под вистинските услови.

Подготвени сте да започнете со вашето патување?

Градови што ги покриваме низ Порт Мекквари

 • Бони Хилс

 • Камден Хевен

 • Комбојн

 • Кендал

 • Езерото Кети

 • Лауритон

 • Лорн

 • Норт Хевен

 • Порт Мекквари

 • Телеграфска точка

 • Трамстер

 • Ваучопе

bottom of page